Kart Sayma Sistemleri
Ana Sayfa  >  Ürünler  >   Kart Sayma Sistemleri  >   Dynetics Engineering  >   DYNETICS PC-5300 Plastik Kart Sayma Makinesi


DYNETICS PC-5300 Plastik Kart Sayma Makinesi

PC-5300 mikroişlemci kontrolü ile kartların kutusundan dahi çıkmadan kolaylıkla ve yüksek hassasiyette sayılması esnekliğini ve güvenilirliğini sunar.

PC-5300 sadece kendine özel geliştirilmiş 'dual off-center' tarama şekli ile çalışır. Bu farklı kalınlıklarda ve yüksekliklerdeki kartların sayılması esnasında ortaya çıkacak problemleri giderir. İki ayrı sayma kafası tek geçişte bu sayımı iki defa kontrol eder. İki sayaç da aynı sayım değerini gösterdiği takdirde doğru sayım kabul edilir. Aksi halde makina sesli ikaz verir. Sayım taraması sırasında her türlü hatayı ortadan kaldırmak için bütün fonksiyonlar dondurulur.

PC-5300 basit tuşlu kontrollere sahiptir. Dijital göstergeler o kutuda sayılan kartlarla birlikte, toplam sayılan kutu sayısını ve toplam sayılan kart sayısını da hafızasında tutar.

Bir kutuda olması gereken 500 veya 1-999 arası herhangi bir değere sayaç ayarlanabilir. Böylece okumadan sonra eğer doğru sayı bulunmaz ise PC-5300 ikaz verir, kutuda olması gerekenden farklı sayıda kart olduğu anlaşılır. Önceden ayarlama özelliği istenirse kapatılabilir.

PC-5300 çok hızlı ve etkili şekilde sayım yapar. 500 kartlık bir kutu naylonu çıkarılmadan 2 saniye içinde sayılabilir. Makina farklı boyutlarda (CR-50, CR-80) kabartması yazılmış yada yazılmamış farklı renklerde kartları düşüp kaybolma riski olmadan sayar.

Opsiyonel bir printer ile makinadan yapılan sayım değerlerinin kağıda çıktısı da alınabilir. PC-5300 her açılışta kendi fonksiyonlarını test eder. Birkaç saniye içinde sorunsuz bir şekilde çalışacağını haber verir.

Teknik Özellikler:
Uzunluk : 59 cm.
Derinlik : 32 cm.
Yükseklik : 16 cm
Ağırlık : 9.5 kg.
Voltaj : 120 V - 60 Hz.
Akım : 4 Amper, 48 Watt
BTU / Saat : 164
Sayım Hızı : 250 Kart / Saniye