Ana Sayfa  >  Ürünler  >   Posta Otomasyon Sistemleri  >   Zarf Sayma Makineleri  >   DYNETICS EC - 1 Zarf Sayma Makinesi


DYNETICS EC - 1 Zarf Sayma Makinesi

   EC - 1 mikroişlemci kontrolü ile zarfların kutusundan dahi çıkmadan kolaylıkla ve yüksek hassasiyette sayılması esnekliğini ve güvenilirliğini sunar.

 
EC - 1 sadece kendine özel geliştirilmiş 'dual off-center' tarama şekli ile çalışır. İki ayrı sayma kafası tek geçişte bu sayımı iki defa kontrol eder. İki sayaç da aynı sayım değerini gösterdiği takdirde doğru sayım kabul edilir. Aksi halde makine sesli ikaz verir. Sayım taraması sırasında her türlü hatayı ortadan kaldırmak için bütün fonksiyonlar dondurulur. Her bir sayım işlemi 3 sn de yapılır. Siyah ve mor renkler hariç her renk zarfı sayar.
 
EC - 1 basit tuşlu kontrollere sahiptir. Dijital göstergeler o kutuda sayılan zarflarla birlikte, toplam sayılan kutu sayısını ve toplam sayılan zarf sayısını da hafızasında tutar. Display 3 digit yani 999 adet zarf sayabilir ve 6 digit yani 999.999 adete kadar toplama yapabilir. Zarf kutusu kapasitesi - sayma mesafesi 41 cm.dir. Her ebatta zarf sayılabilir. Zarflar eğer kutu içinde sayılacaksa kutunun yüksekliği, zarf yüksekliğinden minimum 1 cm aşağıda olmalıdır.
 
EC - 1 her açılışta kendi fonksiyonlarını test eder. Birkaç saniye içinde sorunsuz bir şekilde çalışacağını haber verir. Opsiyonel bir yazıcı ile makineden yapılan sayım değerlerinin kağıda çıktısı da alınabilir. Sayma değeri, toplam sayılan zarf adeti ve gün/saat bilgileri alınabilir. 
 
 
Uzunluk : 58,42 cm
Derinlik : 41,91 cm
Yükseklik : 22,86 cm
Ağırlık : 11,34 kg.
Voltaj : 90-240 Vac/ 50-60 Hz
Sayım Hızı : 200 - 250 Zarf